Телефон

(056) 373 80 80

Адреса:

м. Дніпро
вул. Маршала Малиновського, 78

Про нас

«Катеринославхліб» – сучасне підприємство європейського рівня з великим шануванням до класичних слов’янських традицій. Ми пишаємось, що вже більше 10-ти років здатні запропонувати вам якісну, смачну та різноманітну продукцію, на будь-який смак. Ми є одним з провідних хлібозаводів Дніпропетровської області.

Бренд

Наш слоган : Катеринославхліб – дім там, де хліб!!!Для нас важливо, щоб у нашого споживача на столі завжди був смачний, духмяний та випечений з любов’ю хліб – джерело життя і символ домашнього очагу та благополуччя.

Наша мета

Головна ціль хлібозаводу «Катеринославхліб» полягає у випуску лише високоякісної продукції. На своєму підприємстві ми застосовуємо традиційні, класичні технології без застосування будь-яких шкідливих для здоров’я людини домішок. Завдяки невпинному збільшенню асортименту та обсягів реалізації, ми завойовуємо нові сегменти на ринку хлібобулочних виробів.Ми раді працювати для вас!

Якість

З моменту запуску виробництва на заводі діє виробничо-технологічна лабораторія акредитована в системі УкрСЕПРО.

Система контролю якості працює на рівні світових стандартів, головний принцип якої — попереджати помилки, а не виявляти їх на стадії контролю готової продукції. Таким чином, контроль якості проводиться ще на етапі відбору сировини, необхідної для випікання найкращих і смачних хлібобулочних і кондитерських виробів. Продукція хлібозаводу пройшла державну санітарно-епідеміологічну експертизу. Також на підприємстві запроваджено систему управління безпечністю харчових продуктів відповідно до стандарту ДСТУ ISO 22000:2007.

Продукція випущена нашим хлібозаводом дуже м’яка і довго не черствіє через правильно обрану традиційно-класичну технологію та високотехнологічне європейське обладнання заводу.

Запорука успіху хлібозаводу «Катеринославхліб» – висока якість продукції.

Виробництво

Наша спеціалізація – виробництво хліба, батонів, здобних та булочних виробів.

Асортимент продукції нараховує близько 70 найменувань, що включають різноманітні сорти хліба та булочки, рогалики, виготовлені під торговою маркою «Катеринославхліб».

Ми маємо власний автопарк та широку дистриб’юторську мережу, що дозволяє забезпечити своєчасну доставку свіжого хліба та ароматної випічки на прилавки магазинів.

У нас працюють співробітники,які мають унікальний професійний досвід та освіту .

Продукція нашого хлібозаводу завжди з’являється в потрібний час і в потрібному місці.

Трішки про плани на майбутнє

Улюбленими виробами наших споживачів є: хліб «Домашній», «Орільский», «Хуторський», «Зерновий», «Слав’янский», «Катеринославський» на хмелю, батони «Европейский духмяний», «Гірчичний», «Дорожній» та «Молочний», а також здоби: плетінка та булочка з маком, «Плюшка».

Впроваджуючи передові технології, модернізуючи виробничи лінії,слідуючи модним трендам ринку, ми використовуємо тільки екологічну упаковку, продовжуючи піклуватися про збереження традицій в хлібопеченні. Саме тому основну частину продукції ми виробляємо за класичними технологіями: опарним способом і на густих заквасках.

Плануємо :

  1. розширення асортименту з урахуванням нових вподобань покупців
  2. втілення енергозберігаючих технологій
  3. впровадження екологічної упаковки рамках захисту довкілля.

Ми продовжуємо шукати нові види виробів для подальшого випікання і сподіваємось, що ви допоможете нам!